Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sopipz/domains/sopipz.ayz.pl/public_html/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 48

Pamiętacie te czterołapy? Demon, Biszkopt, Perła- Gala, Bolek, Misiek, Saba, Luna, Czika, Albert, Kora, Kulka, Berry, Mika, Rudi, Tośka, Luśka – to kilkunastu naszych na szczęście już byłych podopiecznych, psiaków- szczęściarzy, którym się udało i po trudnym okresie swojego życia, udało się znaleźć Prawdziwe Rodziny. Dziś są bezpieczne, radosne. Z relacji wiemy, że odwdzięczają się swoim nowym właścicielom z całego serca.

 

 

Myśleliśmy, że szczęśliwa jest i bezpieczna jest również nasza była podopieczna cudowna sunia- Dora. Niestety, ona nie ma szczęścia. Po trzymiesięcznym pobycie w przytulisku, Dora w maju 2017 roku, znalazła nowy dom. Myśleliśmy, że taki już do końca jej życia, na dobre i złe. Nasza nieśmiała Dora, która przez 3 tygodnie bała się wyjść poza kojec, została otoczona ciepłem i miłością i.... powoli zaczęła odzyskiwać wiarę w ludzi. Uwierzyła, że może kochać i być kochaną, była szczęśliwą. Okazało się jednak, że pani, która ją adoptowała, jest uczulona na sierść zwierzęcą, nie może w domu mieć zwierząt. Właścielka Dory poprosiła nas o pomoc w znalezieniu dla niej nowej rodziny. Sunia ma około 2- 3 lat. Jest niezwykle grzeczna, praktycznie nie szczeka. Stara się sprawiać wrażenie, że jej nie ma. Świetnie dogaduje się z kotami i innymi psami. Dora jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona.
Prosimy o udostępnienia! Nie pozwólmy Dorze wrócić do przytuliska. To złamie jej serce! Pomóżmy tej niesamowitej suni, trafić na swoich ludzi, takich z którymi będzie mogła żyć do końca swojego życia. Telefony kontaktowe: 505540455, 784043984.

 

Dora i jej koci przyjaciel: