Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sopipz/domains/sopipz.ayz.pl/public_html/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 48

 

 

                        "Lacky"

 

Informacje o tym wędrującym czworonogu otrzymaliśmy w połowie czerwca 2016 roku. Potem piesek gdzieś zniknął. Wreszcie pod koniec czerwca zawędrował do Dąbrówna. Nasz region ogarnęła wtedy fala upałów. Widać było, że Lacky, bo takie imię mu nadaliśmy, ma dość włóczęgi, był wycieńczony i zrezygnowany. Ludzie dobrego serca postawili przed nim miskę z wodą i zawiadomili naszą organizację.

 Lacky od razu podbił serca pracowników i wolontariuszy.   Okazał się niezwykle sympatycznym psem. Mądrym, ogromnie cierpliwym, posłusznym i pogodzonym z losem. Bardzo zależało nam na tym, aby trafił do Ludzi, którzy będą w stanie dać mu mnóstwo ciepła, którego On potrzebuje i stworzą mu prawdziwy dom.

        I stał się cud. Pewnego dnia zadzwoniła zaprzyjażniona z naszą organizacją Pani weterynarz. Pani Ola poinformowała, że pewna Rodzina szuka psa do adopcji. Kilka godzin później do odwiedziło nas dwoje dorosłych i dwoje dzieci , aby zobaczyć nasze bezdomniaczki. Razem udaliśmy się na spacer.

 

               Kilka dni później Pani Ania zadzwoniła do nas i poinformowała, że chcą adoptować Lackiego.

               Dziś Lackie mieszka w Warszawie ze swoją Rodziną. Bez większych problemów przystosował się do nowych warunków życia. Codziennie budzi Kasię z do szkoły, bawi się ze swoją najmłodszą Panią Karolinką . Zawiera nowe psie przyjaźnie, a nawet chodzi do teatru! Jak na bieżąco informują nas opiekunowie, jest bardzo grzecznym, mądrym po prostu cudownym psem.

 

Pierwsze zdjęcia Lackiego ze swoją Rodziną:

 A to zdjęcia Lackiego już z Warszawy w nowym image:

 

I jeszcze filmik przesłany przez rodzinę Lackiego:

 

A to najnowsze wieści od Lackiego.  Lackie jest już prawdziwym światowcem. Ostatnio jeździł pociągiem z Warszawy do Poznania i z powrotem, korzystał z ruchomych schodów, uczestniczył w próbach w teatrze, mieszkał w apartamencie hotelowym.

 

 

W lipcu spotkaliśmy się z Lackim i jego Rodziną dwukrotnie. Pierwszy raz w Warszawie, a potem w Połczynie- Zdroju. Lacky jest szczęśliwy, tryska energią, co doskonale obrazują zdjęcia.