Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Menu PL

jeli-chcesz-to.jpg

Ciapek- ten wspaniały, ciepły piesek najdłużej spośród naszych podopiecznych z utęsknieniem czeka na dom i odpowiedzialnych ludzi. Jest przyjacielski, wesoły, spokojny. Uwielbia towarzystwo ludzi, spacery i zabawę. Patrzy smutnymi oczyma, gdy zostaje sam. Ma się wrażenie, że pyta: dlaczego nie mogę pójść z Wami, jestem taki malutki, nie będę Wam przeszkadzał, pozwólcie mi być Waszym przyjacielem i obrońcą.

To prawdziwy pieszczoch.
Do lipca 2015 roku miał ciepły dom i kochającą opiekunkę. Niestety ona zmarła, a pies przeszkadzał rodzinie zmarłej i został pozbawiony domu. Toleruje inne psy, choć czasem bywa zazdrosny. Mieszkał z dwoma swoimi psimi kolegami. Ciapek jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie, chorobom wirusowym, odrobaczony, wykastrowany. ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ ODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEKU, BĘDĘ KOCHAŁ CAŁYM SWYM PSIM SERDUSZKIEM!

Ciapek zakumplował się bardzo z szukającą domu Sarą. Stanowią nierozłączny duet. Jedzą z jednej miski, dzielą się miejscem do spania, razem chodzą na spacery. Idealnym rozwiązaniem byłaby adopcja obu tych psiaków.


Telefony do kontaktu: 505540455, 784043984.