Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Menu PL

widzisz-zamrznitego-psa--reaguj.jpg

Poznajcie proszę nasz najnowszy Skarb…
Śliczna, łagodna i spragniona czułości Sisi. W swoim krótkim życiu- ma zaledwie około 2,5 roku- sporo już przeszła. Przez większość tego czasu błąkała się po polach i lasach. Największą krzywdą jaką ją spotkała jest fakt, że nie zna towarzystwa człowieka. Czasem dla zwierząt to lepiej, ale nikt tak nie łączy psa ze światem jak człowiek, dobry człowiek. Iga nie miała szansy, aby zaprzyjaźnić się z ludźmi, dlatego też nie potrafi jeszcze z ludźmi być.
Maleńka wymaga pracy- potrzeba ją nauczyć jak żyć, jak współpracować z ludźmi, jak pokazać swoją dobrą naturę. Do tej pory nauczyła się tylko ukrywać i walczyć o pożywienie. To niewiele, ale dzięki temu przetrwała.
Może jest wśród nas ktoś, kto znajdzie dla niej czas, będzie miał cierpliwość i zapragnie pokazać jej, jakie może być życie. Kto zechce dać jej szansę na szczęście? Kto pokocha Igę i odda jej siebie po to, aby ona mogła odwdzięczyć się tym samym, kiedy tylko się tego nauczy…
Na chwilę obecną Iga ma dom tymczasowy, taki dom na chwilę… To jednak tylko zabezpieczenie na moment. Iga musi znaleźć dom. Prawdziwy Dom, Dom na zawsz. Miejsce, gdzie będzie wyczekiwana i upragniona, gdzie znajdzie zrozumienie i będzie mogła spokojnie się socjalizować.

Telefon kontaktowy: 784043984.