Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Menu PL

zimno-zabija---reaguj.jpg

 pozytek btn dzialania 230x220 fio 1

       W sobotę 03 czerwca 2017 roku na Rynku w Dąbrównie odbyły się Targi Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego TOPPO 2017. Swój udział zgłosiło 12 organizacji: Stowarzyszenie Kulturowo-Społeczne Mozaika z Miłomłyna, Stowarzyszenie „Wieś Jabłkowych Smaków” ze Starych Jabłonek, Ostródzkie Towarzystwo „Amazonki” z Ostródy, OSP z Dąbrówna, UKS „START” z Dąbrówna, Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt z Leszcza, PCK Oddział w Ostródzie, Stowarzyszenie QULT z Łukty, Stowarzyszenie Razem Dla Innych z Liwy, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Dąbrównie „Nasze Dzieci”, Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Dąbrówno „Nasze Miejsce Na Ziemi”, Klub Sportowy „VEL” z Dąbrówna.
Organizatorem i Gospodarzem Targów było zaprzyjaźnione z nami Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Dąbrównie „Nasze Dzieci”.
     Podczas targów mogliśmy się pochwalić nowym bannerem (dotacja FIO). Rozdawaliśmy  mieszkańcom opracowane przez nas ulotki. Znajdowały się na nich między innymi informacje na temat praw zwierząt, zabiegów sterylizacji, zwierząt, które szukają domów. Wydruk ulotek był możliwy dzięki dotacji uzyskanej z FIO. Największe zainteresowanie zwiedzających wzbudziły zwierzaki, które znajdują się pod naszą opieką. I tu odnieśliśmy sukces! Nasz przepiękny mądrala Biszkopt podbił serca Pani Magdy i prosto z targów pojechał do nowego domu! Dom znalazła też bezdomna kotka po przejściach, która wcześniej przeszła zabieg sterylizacji i amputacji ogonka. Kotka zauroczyła Panią Agnieszkę i z nową opiekunką trafiła do domu!

 

Kliknij, obejrzysz film, który podczas TOPPO został zrealizowany przez Telewizję Kopernik:

"Społecznie aktywni"