Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Menu PL

jeli-chcesz-to.jpg


Cudowny psiak, który 14 września 2017 roku został znaleziony w pobliżu Elgnowa, ma Dom i Rodzinę. Wezyrek dzięki pomocy Stowarzyszenia Psy Północy, trafił do swoich Ludzi. Pan Dariusz, któremu Wezyrek skradł serce, przyjechał specjalnie po niego z trzyletnim synkiem z okolic Bydgoszczy. Mamy codzienny kontakt z Panem Darkiem i jego Rodziną. Wiemy, że psiak doskonale adoptuje się do nowego życia. Mieszka na wsi. Ma mnóstwo miejsca do biegania na działce. Wezyrek co dzień wychodzi na kilkukilometrowe spacery.

Za każdym razem, gdy Pan Darek, Pani Magdalena czy Mateuszek pojawiają się w zasięgu wzroku Wezyra, wita „swoich Ludzi” w cudowny sposób, „po haszczemu”,wyśpiewując psie serenady.
Dziękujemy jeszcze raz Stowarzyszeniu Psy Północy za znalezienie wspaniałego Domu dla Wezyra. Panie Dariuszu, Pani Magdaleno jesteście Cudowni. Wiemy, że pod Waszymi skrzydłami Wezyrek odnalazł spokój i szczęście. Wezyrek, pilnuj swoich Ludzi, spraw mnóstwo radości swojej Rodzinie. Powodzenia błękitnooki pięknisiu i mądralo!

 

 

Wezyrek ze swoją Rodziną:

 

A to kolejne zdjęcia naszego szczęściarza, który pozdrawia z Domku: