Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Menu PL

dla-mojego-psa.jpg
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sopipz/domains/sopipz.ayz.pl/public_html/plugins/content/youtubeplugin/youtubeplugin.php on line 48

Magia Świąt Bożego Narodzenia, wierzymy w nią. Może właśnie za jej przyczyną, nasz wojownik Misio czuje się i wygląda zdecydowanie lepiej, ale co najważniejsze ma DOM, taki PRAWDZIWY, KOCHAJĄCY. Dom, gdzie pies jest traktowany jak partner, przyjaciel, ktoś kto ma uczucia, swoje potrzeby!


Misio w piątek 22 grudnia 2017 roku otrzymał najpiękniejszy prezent bożonarodzeniowy- pojechał do Domu. Ma wspaniałego Pana, ponad 30- arową działkę do swojej dyspozycji. Biega do woli, nikt nie ogranicza jego wolności, nie wiąże go, nie zamyka w kojcu.
Misio czuje się coraz lepiej. Rany na jego ciele się zagoiły, sierść pięknie odrasta, błyszczy i… pachnie. Misio od ponad dwóch tygodni nie przyjmuje już antybiotyku, ani żadnych innych leków. Pielęgnowane jest nadal ucho Misia. Pod koniec stycznia tego dzielnego psiaka czeka kontrola u Pani Doktor w Olsztynie. Po ponad 9 miesiącach można go było nareszcie zaszczepić przeciwko wściekliźnie.
Misio nadrabia stracony czas. Wszystko go interesuje, ma się wrażenie, że chciałby być w kilku miejscach na raz. Swojego Pana najchętniej nie odstępowałby na krok.


Dziękujemy z Całego Serca Panu Piotrowi za pokochanie Misia, za troskę o niego i codzienną pielęgnację. Dziękujemy za zaufanie, którym nas Pan obdarzył.
Dziękujemy Lekarzom, którzy razem z nami walczyli i walczą o jego zdrowie: Pani Doktor Annie Gesek, Całemu Zespołowi z Przychodni Weterynaryjnej „Trio- vet” z Ostródy oraz Pani Doktor Karolinie Kuklińskiej z Polikliniki UWM w Olszynie. Dziękujemy Wszystkim Dobrym Duszom, które nie pozostały obojętne na los tego sponiewieranego przez ludzi psa i przez kilka miesięcy regularnie pielęgnowały Misia. Dziękujemy także tym osobom, które wspierały rzeczowo i finansowo jego walkę o życie i lepszy los.
Misiu, masz wielu Przyjaciół, walcz o swoje zdrowie. Wierzymy, że w takim Domu, jaki zagwarantował Ci Pan Piotr, będziesz się czuł już tylko lepiej!