Stowarzyszenie Straż Ochrony Przyrody i Praw Zwierząt

Menu PL

ycie-jest-lepsze-kiedy-masz-psa.jpg

Nasza na szczęście już była podopieczna Perełcia ma Dom i Rodzinę. Od 29 października 2017 roku jest mieszkanką stolicy. Ta cudowna, pieszczocha, która człowieka najchętniej nie odstępowałaby ani na krok, przeszła wiele w swoim życiu. Przypomnijmy krótko jej historię. Perełka trafiła pod naszą opiekę w marcu 2017 roku. Zziębnięta, głodna, z ranami na ciele, które jak określił weterynarz, powstały w wyniku poparzenia kwasem lub prądem. Mimo tego, co przeżyła, sunia nie straciła zaufania do ludzi.
Udało się odmienić jej los. Perełka trafiła na Ludzi, którzy pokochali ją od pierwszego wejrzenia z wzajemnością. Mieliśmy świetną okazję przekonać się o tym, gdy po tygodniu od adopcji, odwiedziliśmy Perełkę i jej Rodzinę w nowym domku. Psiak odżył, uśmiecha się niemal bez przerwy, swoje Panie kocha całym sercem. Perełka uwielbia jeździć samochodem, szczególnie wtedy, gdy jest ciemno. Podziwia wtedy warszawskie ulice, przejmuje na siebie funkcję pilota.

Dziękujemy Pani Lidii i Pani Monice za otwarcie Serca i stworzenie Domu dla Perełki. Perełcia, niech wszystkie dni w Twoim życiu, będą tylko radosne.