LESTER

utworzone przez | wrz 21, 2022 | Zwierzęta, które znalazły dom

Lester, nasz adopciak od ponad roku wie, że żyje. Kocha i jest kochany 😘😘😘Podróżuje ze swoją rodziną praktycznie wszędzie: Polska, Niemcy, Holandia, tylko pozazdrościć 😂 Dziękujemy za uratowanie mu życia, bo Lester urodził się w miejscu, gdzie nie powinno żyć żadne zwierzę. Dziurawa buda, puste miski, krótki łańcuch mocno zaciśnięty na szyi jego dzielnej mamy, która swoim ciałem próbowała rozgrzać piatkę swoich dzieci 😘😘😘I martwy szczur w budzie😭😭😭Taki widok zastały nasze inspektorki. Apelujemy ⁉️⁉️⁉️Ludzie!!! Przestańcie bezmyślnie rozmnażać zwierzęta!!! One same nie są w stanie zabezpieczyc się przed rozrodem!!! To bzdura żywcem że średniowiecza, że każda suczka czy kotka powinna choć raz urodzić!!! Zapraszamy do schroniska, zobaczycie za kratami ofiary takiego tępego myślenia. Zapraszamy na ostatnią w tym sezonie akcje sterylkobusu. Podczas niej za kwotę zdecydowanie niższa niż w gabinecie weterynaryjnym, możecie pomóc swoim zwierzętom, zapobiec cierpieniu kolejnych zwierząt. Zdajemy sobie sprawę, że trzeba na zabieg przeznaczyc kilkaset złotych, ale to inwestycja jednorazowa, raz na całe życie swojego pupila. Przepisy obowiązujące w Polsce zabraniają rozmnażania psów i kotów poza zarejestrowanym miejscem chowu lub hodowli.

Projekt „ZWIERZ TEŻ WAŻNY JEST!” sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030

NIKO i CEZAR

NIKO i CEZAR

Jesteśmy przeszczęśliwiDwaj kojcowi przyjaciele mają wspólny dom. Zobaczcie, jak nam te psiaki wypieknialy. Dziękujemy za te adopcje. Było to bardzo ważne w przypadku Niko, dla którego Cezar jest przewodnikiem i mentorem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

*To pole jest wymagane przeczytaj politykę prywatności.

13 + 11 =

Przypnij go na Pintereście