DAROWIZNA

Możesz zostać darczyńcą Stowarzyszenia poprzez wpłatę dowolnej kwoty na konto:

Bank Pekao SA II Oddział w Ostródzie 03 1240 2555 1111 0010 7377 9448

SWIFT IBAN: PKO PPLPW

W tytule przelewu należy wpisać “Darowizna na cele statutowe”

Taką darowiznę osoba fizyczna czy firma może sobie odliczyć od podatku.

Wpłat można również dokonywać za pomocą PayPal:

POMOC WOLONTARIUSZY

Pomoc osób, które zechciałyby poświęcić czas naszym podopieczny jest dla nas bezcenna. Potrzebujemy pomocy przy spacerach z psami, przy wizytach w gabinetach weterynaryjnych, przy zbiórkach publicznych i kwestach jakie organizujemy. Jeżeli jesteś niepełnoletni, również możesz nam pomóc- jednak musisz posiadać pisemne zezwolenie swojego opiekuna. Z każdym wolontariuszem podpisujemy umowę o wolontariat.

PRZEKAZANIE DARÓW RZECZOWYCH

Jeżeli masz możliwość przekazania nam misek, obroży, smyczy, karmy, klatek kenelowych, transporterów, koców, podkładów higienicznych, piłek, ręczników, pościeli, lekarstw dla zwierząt, desek, pokryć dachowych, wanien plastikowych i innych przedmiotów niezbędnych w opiece nad naszymi zwierzętami, prosimy o kontakt mailowy.

DOMY TYMCZASOWE

Domy tymczasowe są jedną z najważniejszych form pomocy bezdomnym i skrzywdzonym przez człowieka zwierzętom. Dobry dom tymczasowy zwiększa szansę na udaną adopcję zwierzęcia ze względu na możliwość dobrego poznania jego potrzeb i temperamentu. Jeżeli zastanawiasz się nad stworzeniem domu tymczasowego, skontaktuj się z nami, dopasujemy zwierzaka odpowiedniego do Twoich możliwości.

OGŁOSZENIA

Rozważne dopasowanie charakteru i potrzeb zwierzęcia do nowych opiekunów to niejednokrotnie sprawdzenie kilku nowych domów. Wymaga to zainteresowania jak największej liczby osób adopcją zwierząt będących pod opieką naszego Stowarzyszenia. Najlepszym sposobem, aby ten cel osiągnąć jest intensywne ogłaszanie naszych podopiecznych na jak największej liczbie portali ogłoszeniowych. Ogłoszenia, to czasochłonna i żmudna praca. Jeżeli jesteś gotowy poświęcić choćby godzinę w tygodniu na ogłaszanie naszych podopiecznych, skontaktuj się z nami.

Przypnij go na Pintereście